سیتریکس

به منظور آشنایی بیشتر مخاطبان مبحث مجازی سازی اپلیکیشن با استفاده از تکنولوژی قدرتمند برنامه Citrix XenApp و مجازی سازی دسکتاپ VDI با استفاده از تکنولوژی Citrix XenDesktop و همچنین مجازی سازی سرور با استفاده از تکنولوژی مجازی ساز Citrix XenServer کارشناسان تیم فنی شرکت دموی آنلاین محصولات سیتریکس را اختیار مخاطبان عزیز قرار داده است.

مجازی سازی اپلیکیشن با محصولات سیتریکس
با استقرار سامانه مجازی ساز اپلیکیشن سیتریکس XenApp شما می توانید برنامه های تحت ویندوز خود را به راحتی از طریق وب و اینترانت و اینترنت در دسترس کاربران خارج از سازمان و شرکت خود قرار دهید. با برنامه سیتریکس زن اپ به همراه تکنولوژی ترمینال سرویس مایکروسافت، می توانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز خود را بصورت متمرکز در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز روی سرور مرکزی  شرکت یا سازمان، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم می شود. متمرکز کردن دیتابیس و کاهش هزینه های نگهداری و پشتیبانی نرم افزار و دسترسی آسان با امنیت بالا حتی از طریق بستر اینترنت از جمله مزایای این سامانه می باشد. در تصویر پایین صفحه لاگین سیتریکس XenApp و برنامه های پابلیش شده برای کاربران را مشاهده می نمایید. نرم افزار XenApp بر روی ویندوز سرور مایکروسافت Windows Server نصب می شود و برای ارائه سرویس نیاز به لایسنس Windows Terminal Service License نیز دارد.

محصول سیتریکس Citrix XenServer یک سکوی  مدیریت  شده  سرور مجازی  کامل  بر  مبنای Xen Hypervisor می  باشد. تکنولوژی Xen به عنوان سریعترین مجازی ساز سرور با اطمینان بسیار بالا در صنعت IT مورد تایید قرار گرفته است. XenServer برای مدیریت کارآمد سرورهای مجازی ویندوز و لینوکس طراحی شده است و نتیجه آن تجمیع کم هزینه سرورها و تداوم تجارت می باشد. Xenserver یک برنامه مجازی سازی قدرتمند است که امکان ساخت و برپاسازی چندین ماشین مجازی با قابلیت اجرا توسط سیستم عامل های مختلف را روی یک سخت افزار واحد فراهم می کند. XenServer از زیرساخت های مدیریت برای بهینه سازی عملیات و از فرآیندهای خودکار کلیدی است که از طریق آن می توان خدمات فناوری اطلاعات ارائه داد. XenServer کار انتقال داده ها به صورت آنلاین و متمرکز سازی مدیریت چندین سرور را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. XenServer یک راهکار مجازی سازی قدرتمند و باز است که اساسا به منظور کاهش هزینه های Data Center با تبدیل محیط پیچیده و استاتیک آن به محیطی پویا تر می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*