فورتی ddos

 فورتی دی داس FortiDDOS

تجیزات پیشگیری از حملات از کار اندازی سرویس شرکت فورتی نت FortiDDOS نام دارد که به منظور ارائه  راهکار های تشخیص و پیشگیری از حمله انکار سرویس توزیع شده (DDoS) و پایش کنترل محتوا به صورت آنلاین طراحی و معرفی شده اند.

FortiDDoS فورتی دی داس در جهت حفاظت از زیرساخت های سرویس های اینترنتی سازمان ها در مقابله با تهدیدات و اختلالاتی که در سرویس های انلاین توسط حملات ( DDoS ) انکار سرویس توزیع شده صورت می گیرد محافظت می کند . این تجهیزات پیشرفته با قدرت عملیاتی منحصر بفرد و ساختار تدافعی از حملات DDoS جلوگیری کرده ، و به طور کامل سازگار با فن آوری های امنیتی موجود و زیرساخت های استاندارد شبکه می باشد.

و علاوه بر موارد مذکور می تواند داده های مهم وحیاتی را بر روی فضای رایانش ابری از حملات محافظت کرده و درعین حال با تکیه بر تکنولوژی های پایش و کنترل محتوا به صورت پیشرفته اجازه دهد تا ترافیک مجاز و با اصالت در دسترس سرویس گیرنده ها قرار گیرد بر این اساس این امکان فراهم می شود تا تمامی سرویس های معرفی شده شما در فضای مجازی همیشه در دسترس باشد.

امتیازات FortiDDos فورتی دی داس:

 • محصول فورتی دیداس امکان شناسایی و کنترل هر تهدیدی از جمله حملات هر چند کم حجم را با توجه به پیچیدگی های لایه برنامه دارد و تمامی آنها را تشخیص می دهد.
  • امکان استفاده از ویژگی granular visibility که منجر به بررسی و پایش موردی تمامی حملات دیداس شده و در نتیجه ترافیک ناشی از این حملات به طور خودکار کاهش خواهد یافت.
  • تشخیص حملات DDos مبتی بر سخت افزار بوده و نسبت به تاخیز زمانی کمتر از ۵۰ میکرو ثانیه می باشد.
  • کنترل رفتار هوشمندانه و جستجوی و یافتن حملات بر اساس عملکرد پردازشگر فورتی ASIC DDoS ویژگی IP Reputation که بر این اساس ارزیابی های مجدیدی از حملات صورت گرفته انجام می شود تا تهدیدات و ترافیک ناشی از حملات تکراری کاهش یافته و خطرات ناشی از تشخیص false positive نیز کمتر می گردد.
  • امکان پیاده سازی بر خط و transparent که در نتیجه استقرار فورتی دیداس را در شبکه شما آسان می کند و امکان مدیریت و کنترل حملات هدفدار را نسبت به ردیابی منبع هدف خواهد داشت.
  • امکان تعریف دامنه های مجازی در تجهیزات فورتی دیداس این ویژگی را در بر خواهد داشت تا سیاست های امنیتی جداگانه در هر بخش قابل تعریف باشد.
  • امکان مدیریت پهنای باند و سیاست های تعریف شده در این حوزه که باعث می شود هر مشتری و یا کاربری پهنای باند از پیش معین و تعریف شده ای را داشته باشد.