فورتی میل

فورتی میل Fortimail

امروزه یکی از دغدغه های مهم در مباحث فناوری اطلاعات و ارتباطات حفظ امنیت سرویس های پست الکترونیکی می باشد. در راستای این هدف بزرگ شرکت فورتی نت به جهت تکمیل سبد محصولات در زمینه ایمن سازی سرویس های پستی الکترونیکی اقدام به معرفی راهکار فورتی میل Fortimail نموده است.

براین اساس تجهیز فورتی میل Fortimail جهت مقابله با هرز نامه ها و حفظ امنیت در رایا نامه های ارسالی و دریافتی و حفظ داده ها در پست الکترونیک و امکان رصد و کنترل فایل های ضمیمه معرفی شده است.

سکوی امنیتی این محصول و یا به عبارتی پلات فرم این محصول مناسب به جهت استفاده در هر نوع ارگان و سازمان و با هر مقیاس می باشد. فورتی میل یک راه کار تک منظوره به جهت حفاظت از داده ها در مقابله با نرم افزار های مخرب پیشرفته و تهدیدات و مخاطرات در جهت کاهش هزینه های از دست رفت داده ها در خروج اطلاعات از طریق پست الکترونیکی می باشد.

براساس ویژگی های ارائه شده در این محصول امکاناتی از قبیل آنتی اسپم Anti-spam یا به عبارتی ضد هرزنامه ، آنتی فیشینگ anti-phishing مقابله با نرم افزار های مخرب anti-malware پیشگیری از نشر اطلاعات PreventionData leakage ، رمز گذاری مبتنی بر هویت Encryption Identity Based و آرشیو سازی لیست الکترونیکی و پیام های کاربران می باشد.

در عین حال فورتی میل Fortimail امکان فیلتر کردن تمامی هرز نامه ها در ورود به شبکه و کنترل نرم افزار های مخرب که به لیست الکترونیکی کاربران الصاق شده اند را دارا بوه و بر این اساس حتی در ترافیک شبکه های تلفن همراه ۳G نیز این امکان نهفته است. تا حساسیت و رخنه های موجود در شبکه شما را به جهت حفظ داده ها و ارزش اطلاعات داشته باشد.

بر اساس آخرین گزارش NSS Labs ، پیشنهاد شده است تا از راهکار Forti sandbox فورتی سند باکس و فورتی میل Fortimail به جهت مقابله با تهدیدات پیشرفته Advanced Threats و کاهش چشم گیر خطرات استفاده شود.

 ویژگی های فورتی میل Fortimail:

 

 • افزایش ضریب امنیت در پست الکترونیکی
  -طی ۳۴دوره متوالی کسبجایزه VB spam در جهت ایمن سازی سرویس های پست الکترونیکی
  -۳۷مورد تقدیر از طرف VB100 جهت تست واکنش و فعالیت مناسب در مقابله با حملات
  -تقدیر شده و پیشنهاد شده توسط NSS Lab در جهت شناسایی مخاطرات پیشرفته
 • حفاظت در اطلاعات حساس و انطباق با سیاست های امنیتی
  -امکان تجمیع با سرویس پیشگیری از نشت اطلاعات DPL (DataLeakageprevention)
  -سازگاری با راه حل سند باکس (ATP/Sendboxing)
  -امکان رمز نگاری بر اساس هویت کاربران IBE(IdentitybaseEncryption)
 • قابلیت همسان و انطباق با سرویس FortiGuard
  -امکان به روز رسانی به جهت مقابله با تهدیدات پیشرفته و همسان سازی و انطباقبا راه کار سند باکس (Sandbox) در جهت حفاظت از داده های حساس سازمان
 • افزایش کارایی در جهت ایمن سازی سرویس های پست الکترونیکی• قابلیت پیاده سازی راه کار به صورت کاملا منعطف
  -امکان پیاده سازی به صورت Inline و Gateway
  -امکان پیاده سازی به صورت مجازی و فیزیکی