امنیت شبکه سیسکو

09 خرداد 1394 نوشته شده توسط 
منتشرشده در امنیت

امنیت شبکه با استفاده از  تجهیزات سیسکو 

امنیت شبکه های سیسکو

حفاظت، پشتیبانی و نگهداری از بانک های اطلاعاتی شامل داده های حساس و مهم کامپیوتری ،برنامه های کاربردی و سرویس دهنده و نرم افزارهای مورد نیاز و یا هر چیزی که مورد اهمیت باشد امنیت سیستم ها می گویند. عوامل رازداری confidentiality و یکپارچگی integrity و در دسترس بودن availability مثلث امنیتی شبکه را تشکیل می دهند.


با توجه به خطراتی که امروزه در دنیای اطلاعاتی تمام شرکت ها و سازمان ها را تهدید می کند نیاز به یک شبکه امن و سیستمی کاملا محفوظ و قابل اعتماد کاملا ملموس می باشد. امنیت شبکه های تجاری Enterprise Network نیازی می باشد که امروزه تمام شرکت ها در سطوح مختلف آن را درک کرده و دغدغه ی آن دارند که در دنیای مجازی بدون ریسک و خطر اطلاعات مورد نیاز خود را منتقل سازند. با توجه به شناخت متخصصان شرکت شبکه گستر تیراژه به اهمیت این موضوع و آگاهی از وضعیت شبکه شما و مشخص شدن نیازهای کارفرما اقدام به معرفی فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری می نماید و همچنین با لایه بندی شبکه درخواست کننده و استفاده از راه کارهای پیشنهادی و به روز امنیت سیستم ها زیرساخت شبکه سرورها و برنامه های کاربردی را را تا حد ممکن امن  می نماید به طوری که شما میتوانید سیستمی امن با بالاترین درجه امنیتی تحویل گرفته و در زمینه پشتیبانی هیچ گونه دغدغه ای نداشته باشید.

تیم شبکه گستر تیراژه تخصص لازم و کافی را برای محافظت از شبکه و اطلاعات در مقابل تهدیدهای داخلی و خارجی دارد. امروزه امنیت اطلاعات با اهمیت تر از هر زمان دیگری است. در حال حاضر ابزار هک به طور گسترده ای در دسترس می باشد، شبکه شما نیاز به هر نوع تمهیدی برای مقابله با تهدید های داخلی و خارجی دارد. برای مقابله با چنین نگرانی هایی میتوانید به  ما اعتماد کنید.

تیم امنیت شبکه گستر تیراژه بر اساس مدل امنیتی سیسکو Cisco Safe آماده پیاده سازی امنیت در تمامی لایه های شبکه بر اساس جدیدترین و به روزترین تجهیزات سیسکو می باشد .

خواندن 1443 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 29 آبان 1395 12:19
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

لینک های مفید

آدرس

Address:
تهران - خیابان مطهری, خیابان شهدا, پلاک 29 واحد 1
تلفن:
021-91001404     09125403907
فکس:
(021) 77159420
وب سایت:
www.tirazhenetwork.ir
ایمیل:
info[at]tirazhenetwork.ir

درباره ما

شرکت شبکه پرداز تیراژه ارئه کننده راهکارهای جامع فن اوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو در ارائه خدمات شبکه ، مجازی سازی ، امنیت شبکه و تجهیزات ذخیره سازی با استفاده از تیم فنی متخصص و دارای مدارک بین المللی اماده ارائه خدمات به سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی میباشد .

شبکه های اجتماعی