نیروی انسانی توانمند و پرانگیزه مهم‌ترین سرمایه گروه شبکه پرداز تیراژه به‌شمار می‌آید. باور داریم آنچه ما را در اوج نشانده سرمایه‌ انسانی متخصص و کارآمدی است که در کنار هم در محیطی پویا و دوستانه در مسیر هدف مشترکمان، «ارائه بهترین راهکارها، محصولات و خدمات به مشتریان» پیش می‌رویم.

 

  • اگر فردی خلاق، سخت‌کوش و نتیجه‌گرا هستید که از چالش‌های جدید لذت می‌برید
  • اگر می‌خواهید در کار، محیط کاری و جامعه خود تاثیرگذار باشید
  • اگر می‌خواهید در فضایی فعال، قاعده‌مند و صمیمی توانایی‌های خود را شکوفا کنید
  • اگر به دنبال یک مسیر حرفه‌‌ای هستید که الهام‌بخش رشد و پویایی‌تان باشد

 

زمینه های همکاری کارشناسان شبکه، فارغ التحصیلان دانشگاه و کارجویان رشته فناوری اطلاعات

 

جذب و استخدام در قالب کارشناس پشتیبانی راهکارهای دیتاسنتر
یک کارشناس زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری دیتاسنتر باید توانمند در ارائه سرویس مشاوره جهت استقرار سامانه های مختلف دیتاسنتر را داشته  باشد و به درخواست های مربوط به تجیزات و را اندازی و پشتیبانی راهکارها مسلط بوده و بتواند خدمات دهی انجام دهد .

 

جذب و استخدام در قالب نیروی پشتیبانی شبکه و کامپیوتر
کارشناس پشتیبانی شبکه و نیروهای هلپ دسک پس از جذب و استخدام در شرکت مهندسی شبکه پرداز تیراژه به درخواست ها در زمینه پشتیبانی مشکلات شبکه و کامپیوتر که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را سرویس دهی می نمایند.

 

جذب و استخدام در قالب کارشناس راهکارهای مجازی سازی سیتریکس
یک کارشناس مجازی سازی سیتریکس Citrix باید بتواند به درخواست های پشتیبانی مشکلات راهکار مجازی سازی محصولات سیتریکس خود را که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را خدمات دهی نمایند.

 

جذب و استخدام در قالب نیروی پشتیبانی راهکارهای مجازی سازی VMware
یک کارشناس متخصص زیرساختهای مجازی با استفاده از محصولات VMware باید توانایی پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی راهکار مجازی سازی محصولات VMware که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را داشته باشد.

 

جذب و استخدام در قالب نیروی پشتیبانی راهکارها و سرویس های مایکروسافت
یک متخصص در زمینه شبکه های مایکروسافتی که به درخواست های پشتیبانی راهکار و سرویس های مایکروسافت که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را خدمات دهی نمایند.

 

جذب و استخدام در قالب متخصص پشتیبانی سرویس های امنیت شبکه و فایروال
یک متخصص امنیت شبکه و یا کارشناس امنیت فناوری اطلاعات باید علاوه بر تسلط به فایروالهای مشهور، به درخواست های پشتیبانی سرویس های مربوط به راهکارهای امنیت شبکه و فایروال که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را راهبری و پشتیبانی نمایند.

 

جذب و استخدام در قالب راه اندازی سامانه های ضد باج افزار و نصب آنتی ویروس های تحت شبکه
یک کارشناس ادمین شبکه که تجربه کاری در زمینه بدافزارها و کرم های رایانه ای را داشته باشد و به درخواست های پشتیبانی سرویس سامانه های ضد باج افزاری و آنتی ویروس تحت شبکه که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را هدایت و پشتیبانی نمایند.

 

مهندس فروش تجهیزات شبکه و یا کارشناس فروش سرویس و راهکارهای تخصصی IT و خدمات پشتیبانی شبکه
مهندسان باتجربه فروش تجهیزات شبکه و یا کارشناسان فروش سرویس و راهکارهای تخصصی IT و کارشناسان فروش تخصصی خدمات پشتیبانی شبکه می توانند درخواست خود مبنی بر جذب بعنوان نیروی فروش آی تی خود را به همراه رزومه کاری و بیان سوابق فروش در زمینه سخت افزارهای کامپیوتری را به ایمیل داده شده گروه ارسال نمایند.

 

شما علاقه مندان دعوت به همکاری در گروه می توانید، رزومه خود را به آدرس  job[at]tirazhenetwork[dot]ir ارسال نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*